• O nas

Sklep internetowy eBiurowe.com.pl prowadzony przez firmę EBIUROWE.COM.PL ANNA ZARĘBSKA.
Nieprzerwanie prowadzimy sprzedaż od 2000 r. Zajmujemy się sprzedażą artykułów i urządzeń biurowych, materiałów do oprawy dokumentów oraz Grawertonem (technologia nadruku na metal). Od Grawertonu właśnie rozpoczęła się nasza działalność i sukces, który odnieśliśmy w tej dziedzinie pozwolił nam na dynamiczny rozwój i wzbogacenie naszej oferty usługowo-handlowej o urządzenia i materiały do bindowania i bindownice firmy ARGO, następnie niszczarki dokumentów KOBRA, oraz inne urządzenia i materiały służące do oprawy dokumentów. W ofercie posiadamy także szeroki wachlarz urządzeń do cięcia papieru: gilotyny oraz trymery renomowanych producentów.

Odkąd istniejemy nasza firma prowadzi pełną obsługę biuro-serwisową wielu dużych firm na terenie zarówno Warszawy jak i całej Polski. Wyposażamy i zaopatrujemy kompleksowo większość punktów usługowych w całej Warszawie i okolicach.

Rozwój naszej firmy, a co za tym idzie powiększenie naszego zaplecza technicznego i powierzchni magazynowych pozwala nam na natychmiastową reakcję na potrzeby naszych Klientów. Pracownicy firmy służą w pełni kompetentną informacją na temat naszych produktów przez 24 godziny na dobę a nasi kierowcy zawsze docierają do Klientów na czas, bez względu na to, kto w danym momencie w Warszawie strajkuje i jak bardzo zakorkowane są ulice.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku sprzedaży internetowej pod koniec 2008 roku uruchomiliśmy nowy, w pełni profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy www.ebiurowe.com.pl. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą cenową i okresowymi promocjami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Właściciel firmy Ebiurowe
  Anna Zarębska
 
 
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny