• Kategorie
  • Szukaj
  • Gilotyny Wallner

Te urządzania biurowe z pewnością przydadzą się każdemu, kto w ramach wykonywanego zawodu spotkał się z koniecznością precyzyjnego przycięcia różnego rodzaju dokumentów. Producent zapewnia gilotyny do papieru, które - również ze względu na ich cenę - idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie operacje przycinania papieru wykonywane są sporadycznie. Będą idealne na przykład w pokojach nauczycielskich lub mniejszych biurach – proponowane tu urządzenia zapewniają możliwość przycięcia od kilku do maksymalnie dwudziestu kartek papieru za jednym razem. Są to urządzenia o dosyć niewielkim stopniu zaawansowania, bardzo prostej obsłudze i niedużych wymiarach, dzięki czemu będą też idealne do użytku domowego.

Cechy gilotyn Wallner

Każde z proponowanych tutaj urządzeń posiada ręczny system docisku papieru, ogranicznik regulujący miejsce cięcia oraz standardowe szablony formatów, umieszczone na blatach roboczych. Przeznaczone są raczej do przycinania kartek o niewielkich formatach – największym obsługiwanym formatem w zależności od sprzętu jest A4 lub A3. Ciekawą opcją jest gilotyna z trymerem GT 320 – to urządzenie o funkcji 2w1.

Gilotyny z naszej oferty objęte są dwuletnią gwarancją door-to-door zarówno w przypadku zakupu przez firmy, jak i przez osoby fizyczne.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny