• Kategorie
  • Szukaj
  • Gilotyny RC Systems

Gilotyny biurowe i introligatorskie z dociskiem ręcznym lub automatycznym, tną bez wysiłku jednorazowo nawet do 600 arkuszy! Wyposażone w przezroczyste osłony, zapewniające bezpieczeństwo pracy oraz ergonomiczny uchwyt przeciwpoślizgowy.  Na blatach roboczych znajdują się standardowe szablony formatów oraz precyzyjny ogranicznik do regulowania wymiarów cięcia.

Ważne, aby podczas doboru odpowiedniego urządzenia biurowego zastanowić się, jak często będziemy z niego korzystać i jakie opcje będą nam niezbędne. RC Systems zapewnia duży wybór gilotyn biurowych i introligatorskich o wielu stopniach zaawansowania i w różnych wariantach cenowych, dzięki czemu z łatwością można dobrać odpowiednią dla siebie opcję. W ofercie producenta znajdziemy bowiem prosty sprzęt do użytku domowego i niewielkich biur, poprzez bardziej zaawansowane urządzenia, przeznaczone do przycinania grubych plików kartek i pracy pod dużym obciążeniem, aż po profesjonalne maszyny, dostosowane do pracy w drukarniach, agencjach fotograficznych i reklamowych. Te ostatnie często są w stanie przeciąć nie tylko papier, ale też tekturę czy nawet cienką blachę.

Gilotyna zazwyczaj składa się z podstawy, dźwigni z uchwytem oraz dwóch noży. W ofercie producenta znajdują się jednak też o wiele bardziej zaawansowane urządzenia wyposażone w stojak, który umożliwia stworzenie profesjonalnego miejsca pracy. Te maszyny zazwyczaj mają też o wiele większe wymiary blatu roboczego, co umożliwia obsługę nawet bardzo dużych formatów papieru.

Wszystkie gilotyny objęte są dwuletnią gwarancją door-to-door bez względu na to, czy kupuje je osoba fizyczna, czy firma.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny