• Kategorie
  • Szukaj
  • GILOTYNY DO PAPIERU

Urządzeniem niezastąpionym w biurze jest gilotyna do papieru. Jej precyzja cięcia pozostawia daleko w tyle tradycyjny sposób cięcia kartek, na jaki pozwalają nożyczki. Narzędziem tym wyrównuje się dokumenty, przecina kartki, czy odcina perforację.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się bogaty wybór narzędzi renomowanych producentów takich, jak: RC System, Wallner, Kobra oraz JLS. Te niezawodne gilotyny biurowe pozwalają przeciąć nawet do 500 kartek papieru, zdjęcia, jak również cienką blachę. Ich funkcjonalność tkwi w szybkim i dokładnym cięciu.

Możliwość szybkiego i łatwego przecięcia i wyrównanie wielu dokumentów z pewnością ułatwi wykonywanie zadań wielu pracownikom, którzy na co dzień przygotowują dokumenty czy kategoryzują ogromną ilość faktur lub pism. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele różnych sprzętów - zarówno takie, które kosztują kilkaset złotych, jak i takie, na które konieczne jest wydanie ponad tysiąca złotych. Dzięki tej szerokiej rozpiętości cen, każda firma, zarówno z mniejszym jak i większym kapitałem, może pozwolić sobie na ten niezbędny sprzęt!